Дніпро взяв реванш у Миколаєва
Николаев / , прочитало 39 чел.
      10 Ноября, 2018

Віце-чемпіон України Дніпро приймав Миколаїв в матчі шостого туру регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч – перша гра цих команд завершилась домашньою перемогою “корабелів”.

Дніпро виграв нерезультативний стартовий відрізок матчу. Господарі грали агресивніше на обох сторонах майданчику, мали 10 очок переваги, але дозволили супернику зробити міні-ривок 6:0 і скоротити відставання до 4 балів. Головною ж подією стартової десятихвилинки став дебют Кирила Фесенка, який отримав перші ігрові хвилини у майці Дніпра.

Миколаїв у першій половині мав тотальну перевагу на щитах, зібравши 27 підбирань за 20 хвилин, 13 з яких, на чужому щиті. Але 11 втрат та низька реалізація триочкових кидків не дозволила команді Віталія Чернія перехопити ініциативу. Дніпро втримав перевагу у 3 бали перед великою перервою.

Дніпро

У третій чверті Дніпро додав у захисті, налагодив гру на щитах і відразу отримав двозначний відрив, а 5 поспіль очок від Фесенка і швидкий перебір фолів Миколаєва допомогли господарям піти на заключну 2-хвилинну перерву за 12 балів переваги.

Дніпро трохи ускладнив своє становище 5 командними фолами за стартові 3 хвилини четвертої чверті, але ближче ніж на 7 очок під час заключної десятихвилинки гостям скоротити відставання не вдалося, а три ендвани за чверть від Тимофеєнка остаточно заспокоїли гру - Дніпро довів матч до перемоги з рахунком 74:65.

Найкращим гравцем поєдинку став Станіслав Тимофеєнко, який до 23 очок додав 4 підбирання та 4 перехоплення, а його рейтинг ефективності становив “+27”. У гостей варто відзначити Сергія Попова, який вдало увійшов до гри з лави: захисник “корабелів” за 25 хвилин набрав 17 очок, зробив 6 підбирань, 3 передачі та 1 перехоплення (РЕ +20).

Свій наступний матч Дніпро проведе у неділю, 11 листопада, вдома проти Запоріжжя, а Миколаїв у цей же день гратиме на виїзді проти Політехніка.